Chyba nikt nie ma wątpliwości, jak ważnym atrybutem każdego kibica jest koszulka z logo jego ukochanej drużyny. Meczowy trykot, taki  na wzór noszonego przez piłkarzy, stanowi absolutny trend w modzie stadionowej. Jak jednak tego typu elementy garderoby sprawdzą się do noszenia na co dzień? Czy można obnosić się ze swoją pasją do sportu i jednocześnie wyglądać elegancko? Jak koszulki sportowe sprawdzą się w ubiorze codziennym?

Bądź tym, kim zechcesz.

Spora rzesza marek odzieżowych posiada swój udział w produkcji sprzętu treningowego dla mniejszych czy większych klubów sportowych. Odpowiednio dobrany ubiór pomaga przygotować się do treningu w nawet najbardziej wymagających warunkach. Nie bez powodu osoby uprawiające sport amatorsko sięgają po produkty wiodących firm. A czy istnieje sportowiec, który nie pokusił by się na odzież wzorowaną tą, w której co weekend występują jego idole? Już za dzieciaka niejeden z nas, gdy biegał po osiedlowym boisku, to jego pierś dumnie opinała koszulka FC Barcelona. Kto wtedy nie chciał być Ronaldinho czy Samuelem Eto’o? Dziś najmłodsi marzą być zostać drugim Messim, czy Lewandowskim. I to nie tylko na treningach! Koszulki z nazwiskami czołowych piłkarzy z całego świata nigdy nie wzbudzały szczególnego zdziwienia. Nawet dorośli coraz częściej wprowadzają do swojego stylu t-shirty, na których eksponują nazwisko swojego ulubieńca. Z pewnością każdy chciałby przez chwilę poczuć się jak swój idol, pewnie dlatego coraz częstszym zjawiskiem wydaję się być wprowadzanie klubowych barw do mody codziennej. No właśnie, co z tą modą?

Czy to jeszcze sport czy już lifestyle?

Stwierdzenie, że koszulka sportowa może pasować tylko do dresu, czy spodenek już dawno można włożyć między bajki. Starannie zaprojektowanie, z najwyższą jakością wykończenia i idealnie odwzorowane koszulki klubów sportowych, mogą stanowić nie lada konkurencje dla rożnego rodzaju odzieży lifestylowej. Już nie tylko boisko jest miejscem dla piłkarskich trykotów. Wiele blogów czy sklepów modowych niejednokrotnie eksponowało sylwetki znanych piłkarzy, w eleganckich spodniach, ze starannie dopasowanymi akcesoriami i… koszulką klubową. Wybór jest tak ogromny, że możliwości w doborze stylu czy kolorystyki są nieograniczone (zakładając oczywiście, że przy wyborze produktu danej osoby nie odstraszy ten, czy inny herb na piersi). Poza standardowymi koszulkami piłkarskimi, dla tych bardziej stonowanych, dostępne są również koszulki polo, zazwyczaj te same, w których nasi ulubieńcy wychodzą na treningi. Producenci wraz z klubami sportowymi postanowili posuwać się jeszcze dalej i coraz częściej wypuszczają na runek kolekcje, które potrafią ocierać się o coraz bardziej rozmaite style, od casualowych, po te eleganckie. Chociaż cały sens tego typu wariacji modowych opiera się na sporcie, można śmiało założyć, ze nie tylko o sport już tutaj chodzi.

You may also like

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.